Hakkımızda

Emin Direksiyon (Van Direksiyoncu ) uzun yıllar Van oto servis ve tamirhane alanında faaliyet gösteren direksiyon tamir merkezidir. Araçlarımız bizler için ulaşımdan tutunda taşıma gibi birçok faaliyette bulunurlar. Bu kadar önem arz eden araçların bakımlarının da aksatılmadan yapılması gerekiyor. Hem kendimiz hem de sevdiklerimizin sağlığı için düzenli olarak bakım ve kontrollerinin eksiksiz bir biçimde yapılması gerekir.

Alanında tecrübeli ve donanımlı ekip arkadaşlarımızla araçlarınız bize emanet. Bireysel ya da ticari araçlarınızı kalitenin tek adresi olan Emin direksiyon iş yerimize gözünüz kapalı bırakabilirsiniz. Araç direksiyonu araç hareketini sağlaması açısından önemli noktalardan birisidir. Bu noktanın da bakımının kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmasını gereklidir.  Hidrolik direksiyon tamiri, hidrolik direksiyon bakımı, direksiyon kutusu tamiri, direksiyon eps tamiri gibi aklınıza gelebilecek her türlü direksiyon tamir ve bakımı itina ile yapılır. Bakımlı araçlar hem bütçenizi korurken hem de uzun yıllar size kullanım desteği sağlar. Ticari kaygı gütmeden amacımız kaliteli hizmetler ortaya koyarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bakımlı direksiyonunuzla da keyifli sürüşler çıkarmak size kalıyor. Verdiğimiz hizmetlerden memnun kalarak uzun süreli müşteri devamlılığı sağlamak istiyoruz. Servis ve bakım denilince akla gelen ilk yer olmak istiyoruz.

Hem sizin hem de aracınızın problemlerini çözerek kalitede öncü adres olmak istiyoruz. Bölgemiz de kalitemizle hizmet vererek uzun yıllar bu sektörde kalıcılığımızı sağlamak istiyoruz.

Öne Çıkarılanlar

Tuşba Hidrolik Direksiyon Bakımı

Hidrolik direksiyon, sürücüye direksiyonu daha rahat hareket ettirebilme

Tuşba Direksiyon Kutusu Tamiri

Direksiyon kutusu, aracın direksiyon sisteminin ana bileşenlerinden biridir ve direksiyon hareketlerini tekerleklere

Van Direksiyoncu

Direksiyon tamiri, otomobillerde zamanla ortaya çıkan direksiyonla ilgili sorunların giderilmesi işlemidir. Di

Tuşba Direksiyon Eps Tamiri

EPS (Elektrikli Güç Direksiyonu), otomobillerde sürücünün direksiyon çevirme e

Yorumlar